Prowadzisz szkółkę roślin lub sad? Sklep sadowniczy Wimarsklep.pl jest dla Ciebie

Prowadzisz szkółkę roślin lub sad? Sklep sadowniczy Wimarsklep.pl jest dla Ciebie

Prowadzenie szkółki roślin lub sadu wymaga ogromu pracy. Nie ważne czy szczepisz rośliny, sadzisz czy podwiązujesz. Każda praca w ogrodzie jest czasochłonna. Istnieją jednak narzędzia, którymi można sobie tę pracę ułatwić. Przykładowo pozwiązywanie drzewek czy winorośli do palików i linek jest o wiele prostsze z użyciem tapenera. We wszystkie niezbędne narzędzie oraz prodykty zaopatrzyć możesz się w sklepie sadowniczym wimarsklep.pl.

Oferta artykułów sadowniczych i szkółkarskich sklepu Wimar

Każda roślina wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jest to szczególnie ważne jeśli zależy Ci, by obficie owocowała. W ofercie sklepu wimarsklep.pl znajdziesz szeroki wybór narzędzi oraz akcesoriów. Jeśli prowadzisz sad owocowy, winnicę, lub szkółkę drzewek i krzewów znajdziesz tu odpowiednie produkty. Jakie rodzaje produktów można znaleźć w asortymencie sklepu?

Artykuły do mocowania roślin

Rośliny owocowe wymagają odpowiedniego mocowania na palikach i linkach. Aby cieszyć się ich pysznymi owocami, należy dobrze o nie zadbać. W ofercie sklepu znajdziesz takie artykuły jak:

  • paliki z włókna szklanego i bambusa

  • linki stalowe

  • tapenery do mocowania roślin

  • akcesoria do tepanerów

  • wężyki sadownicze

Sklep Wimar jest dystrybutorem renomowanej japońskiej marki tapenerów MAX Japan.

Artykuły do przycinania

Każde drzewo lub krzew wymaga odpowiedniego przycinania o różnych porach roku. Aby przycinanie miało sens, warto zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości narzędzia. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju sekatory i nożyce. W ofercie wimar znajdziesz sekatory takich marek jak Felco, DueBuoi czy Giele.

Opryskiwacze

Czym byłaby pielęgnacja roślin bez odpowiedniego oprysku. Podczas wzrostu rośliny i uprawy narażone grzyby, pleśń i pasożyty. Można im zapobiec, stosując odpowiednie opryski. Aby oprysk roślin ogrodowych był udany, warto posiadać dobrej jakości opryskiwacz. W ofercie sklepu Wimar znajdziesz zarówno opryskiwacze ciśnieniowe, ręczne plecakowe jak i akcesoria.

Worki

Po zbiorach owoców, warzyw i nasion trzeba gdzieś je przetrzymywać. Idealne będą do tego wszelkiego rodzaju worki. W ofercie Wimar znajdziecie szeroki wybór worków. Od małych worków jutowych i raszlowych, bo duże, wentylowane bigbagi ze zsypem.

Doniczki

Sadzonki drzewek i krzewów wymagają odpowiednich doniczek. Dobre doniczki pozwalają roślinie oddychać. Odprowadzają one również nadmiar wody. Solidne i wytrzymałe doniczki to gwarancja sukcesu twojej szkółki roślin.

Sklep ogrodniczy wimarsklep.pl – najlepsze produkty w niskiej cenie

Szukasz sklepu, gdzie mógłbyś kompleksowo zaopatrzyć się w narzędzia? Wimarsklep.pl jest do tego świetnym miejscem. Z dostępnymi tam artykułami twój ogród już nigdy nie będzie taki sam jak przedtem. Nie ważne czy zajmujesz się uprawą drzewek, krzewów lub winorośli. Jeśli jesteś sadownikiem lub szkółkarzem, kupisz tam to, czego Ci potrzeba.

You may also like

Zbiorniki Agrimaster – dlaczego warto w nie inwestować?

Zbiorniki Agrimaster – dlaczego warto w nie inwestować?

Zbiorniki Agrimaster to bardzo ważne elementy wyposażenia każdego pojazdu. Dzięki nim można przede wszystkim na bieżąco uzupełniać stan adblue. Dlaczego...

Jeżówka – najważniejsze informacje o uprawie, nasiona jeżówki

Jeżówka – najważniejsze informacje o uprawie, nasiona jeżówki

Jeżówki to efektowne rośliny, które bardzo dobrze czują się w polskich ogrodach. W Polsce uprawiane są przede wszystkim jeżówka purpurowa,...

Pokarm dla rybek zawierający naturalne składniki

Pokarm dla rybek zawierający naturalne składniki

Każdy miłośnik akwarystyki wie, jak ważną rolę odgrywa pokarm dla rybek. To właśnie on dostarcza potrzebnych składników odżywczych na każdy...

Jak prawidłowo konserwować kosiarkę?

Jak prawidłowo konserwować kosiarkę?

Kosiarka to narzędzie, które jest niezbędne każdemu ogrodnikowi. Temu początkującemu, jak i tym wprawionych w bojach. Zresztą, kogo nie cieszy...

Back to Top