Karma dla psa Baltica – bo zdrowie jest najważniejsze!

Karma dla psa Baltica – bo zdrowie jest najważniejsze!

Każdy właściciel psa marzy o tym, by trwał on w zdrowiu i jak najlepszej kondycji. Dzięki prawidłowemu, zbilansowanemu żywieniu pupil może cieszyć się wspaniałym czasem beztroskiej zabawy bez zmartwienia o choroby.

Karma dla psa Baltica – w trosce o zdrowie pupila

Karma dla psa Baltica jest najwyższej jakości pożywieniem, stworzonym z myślą o czworonogach, które doświadczają przykrych objawów nietolerancji pokarmowej. W wyniku tego schorzenia i występującej alergii żywieniowej może dojść do problemów w obszarze funkcjonowania układu pokarmowego. Karma dla psa Baltica zabezpiecza wyjątkowe potrzeby zwierząt tak, by zwiększyć poziom wchłanialności niezbędnych substancji odżywczych, dzięki zawartości form liposomalnych. Specjalistyczna receptura została opracowana pod okiem profesjonalistów i została przebadana naukowo, udowadniając swoje prozdrowotne właściwości.

Karma dla psa Baltica – najwyższa jakość

Polska karma dla psa Baltica to wyjątkowej jakości pożywienie, w produkcji którego zastosowane zostało najbogatsze w proteiny mięso suszone. W trosce o dostarczanie jak najlepszej jakości prozdrowotnego pożywienia wszystkim pupilom wyeliminowane zostały produkty, które mogłyby stanowić czynnik drażniący, powodujący wystąpienie reakcji alergicznej jak:

 • kurczak,

 • gluten,

 • zboża,

 • konserwanty.

Dzięki temu karma dla psa Baltica jest wolna od wszelkich pestycydów. Kolejnym atutem jest przeprowadzanie stałej kontroli ryb, które używane są do jej produkcji, pod względem występowania w nich związków metali ciężkich. Wysoka jakość karmy potwierdzona została w licznych analizach i certyfikatach przez nią otrzymanych. W procesie produkcji wykorzystany został innowacyjny system INVIDO, który sprawia, że każda porcja pożywienia dla czworonoga zachowuje swój niepowtarzalny, wyborny aromat, smak i niezwykłą świeżość.

Karma dla psa Baltica – dla każdego czworonoga

Karma dla psa Baltica wspiera swoją wyjątkową recepturą zdrowie wszystkich psów. W swojej niezwykle bogatej ofercie marka uwzględniła pożywienie dla psów:

 • dorosłych małych ras,

 • dorosłych średnich ras,

 • dorosłych dużych ras,

 • aktywnych,

 • przejawiających problemy alergiczne,

 • nietolerujących ryb,

 • seniorów,

 • ras małych,

 • ras dużych,

 • ras olbrzymich.

Specjalistycznie dobrana receptura dedykowana wszystkim psom w zależności od ich zapotrzebowania żywieniowego i zdrowotnego wpływa prozdrowotnie, jest produktem wysoko odżywczym, który jest w stanie zabezpieczyć każdego pupila przed wystąpieniem niepożądanych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

You may also like

Jakie mogą być konsekwencje zapalenia wymion u krów?

Jakie mogą być konsekwencje zapalenia wymion u krów?

Zapalenie wymion, zwane też mastitis, stanowi poważny problem w hodowli krów mlecznych. Jest to choroba, która może mieć szereg negatywnych...

Jak dobrać odpowiedni rozmiar derki dla konia?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar derki dla konia?

Wybór odpowiedniej derki dla konia jest kluczowym aspektem zapewnienia jego komfortu i ochrony. Niezależnie od tego, czy jest to derka...

Jakie poidła wykorzystuje się w hodowli brojlerów?

Jakie poidła wykorzystuje się w hodowli brojlerów?

Hodowla brojlerów to dynamicznie rozwijający się segment produkcji zwierzęcej, którego celem jest dostarczenie konsumentom mięsa o wysokiej jakości. Jednym z...

Czym charakteryzuje się chlewnia na rusztach?

Czym charakteryzuje się chlewnia na rusztach?

Hodowla świń odgrywa ważną rolę w produkcji mięsa na całym świecie. Aby zapewnić zdrowe i komfortowe warunki dla zwierząt, wiele...

Back to Top